Sicame
PL | EN
Aktualności

ENEA Operator oficjalnie dołącza do grona klientów SICAME Polska

02 listopada 2018 | Piątek
Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie 2018 firma SICAME Polska zawarła istotną umowę z firmą ENEA Operator na dostawy osprzętu do budowy napowietrznych linii energetycznych nN - zaciski jedno i dwustronnie przebijające izolację.

Tym samym SICAME Polska staje się wyłącznym kwalifikowanym dostawcą osprzętu nN w ramach przeprowadzonego postępowania przetargowego „Dostawa osprzętu do linii izolowanych dla potrzeb ENEA Operator Sp. z o.o.” na rok 2019.

Jesteśmy z tego szczególnie dumni ze względu na fakt, że ENEA Operator jest czwartym operatorem linii energetycznych w Polsce (po Grupach TAURON, PGE i ENERGA), który obdarzył zaufaniem produkty Grupy SICAME.

Powyższy osprzęt jest oficjalnie dopuszczony do stosowania przy budowie i modernizacji sieci energetycznych ENEA Operator i w pełni spełnia wymogi zharmonizowanych standardów w sieci dystrybucyjnej ENEA Operator Sp. z o.o. m.in.:

- Elektroenergetyczne linie napowietrzne niskiego napięcia; Standard w sieci dystrybucyjnej ENEA Operator Sp z o.o.

Standardy techniczne dostępne tutaj.

Zaciski przebijające izolację nN stanowią kolejną gamę produktów, po dostarczanych od 2017 roku uchwytach odciągowych i przelotowo-narożnych, wykorzystywaną na potrzeby ENEA Operator.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół SICAME Polska
Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director