Sicame
PL | EN
Aktualności

PSP 122 TRAF – Nowy uchwyt przelotowy do linii NLK nN

07 maja 2014 | Środa

Z przyjemnością informujemy o nowym uchwycie przelotowym do samonośnej wiązki  przewodów izolowanych  o szerokim zakresie przekrojów – od 2/4 x 16 mm2 do 120 mm2.

Uchwyt może być  stosowany do linii o kącie załomu nawet 60° (dla przekrojów > 50 mm2).  Metalowy korpus zapewnia odpowiednią wytrzymałość i trwałość, tak ważną w naszej części kontynentu.

Monterzy z pewnością docenią  łatwy i prosty montaż  uchwytu nie wymagający narzędzi dzięki zastosowaniu śrub z łbami zakończonymi motylkiem.  Dodatkową zaletą jest zastosowanie śrub z łbami zrywalnymi, co gwarantuje odpowiedni moment ich dokręcenia.

Projekt  uwzględnia wieloletnie doświadczenie w produkcji podobnych uchwytów przelotowych  serii PSP….  PSP 122 TRAF spełnia wymagania normy PN-EN 50483, określającej kryteria stawiane osprzętowi do izolowanych linii napowietrznych niskiego napięcia.  Dzięki temu  produkt ten może być stosowany przez wszystkich  dystrybutorów energii w naszym kraju. Potwierdzeniem spełnienia wymagań normy jest Certyfikat Zgodności z normą PN-EN 50483.
 

Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director