Sicame
PL | EN
Aktualności

Wygrany przetarg na dostawę osprzętu do linii napowietrznych izolowanych nN dla PGE Dystrybucja

26 kwietnia 2016 | Wtorek
Miło nam poinformować, że w kwietniu 2016 oferta firmy SICAME Polska po raz kolejny uznana została za najkorzystniejszą w prowadzonym przez PGE Dystrybucja S.A. postępowaniu przetargowym pn.: "Dostawa osprzętu do linii napowietrznych izolowanych nN oraz linii "gołych" SN dla zadania nr 1 i 2 (nN) - zaciski, uchwyty, taśmy stalowe, złączki.

Tym samym SICAME Polska jest jedynym kwalifikowanym dostawcą osprzętu w ramach tego przetargu i zadania 1-2 na rok 2016 dla PGE Dystrybucja.

Jesteśmy z tego szczególnie dumni ze względu na fakt, że jest to drugi już obsługiwany przez nas skonsolidowany przetarg na osprzęt NLK nN dla wszystkich oddziałów Grupy PGE Dystrybucja S.A.

Potwierdza to jakość i konkurencyjność oferowanych przez nas wyrobów, Grupa PGE jest drugim po Grupie TAURON dystrybutorem energii, który zaufał jakości produktów SICAME i powierzył nam obsługę skonsolidowanych dostaw osprzętu do linii napowietrznych izolowanych nN dla całej Grupy.

Dodatkowym atutem naszych produktów był fakt, że posiadają one akredytowany certyfikat na pełną zgodność wyrobu z najnowszą normą europejską PN-EN 50483 - co wciąż należy do rzadkości na naszym rynku.

Pragniemy również nadmienić, że norma PN-EN 50483 powstała na bazie norm: niemieckiej i francuskiej, a ta ostatnia od kilkudziesięciu lat była punktem odniesienia dla producenta zacisków Grupy SICAME.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół SICAME Polska
Szukaj
Grupa Sicame na świecie
mapa
Projekt i wykonanie: Web-Director